Finansowanie unijne - Przedsiębiorco dowiedz się więcej!

14 grudnia 2012 roku Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chrzanowie organizuje w Galerii Książki spotkanie informacyjne pt. „Fundusze zwrotne ze środków Unii Europejskiej jako źródło finansowania inwestycji w przedsiębiorstwach. Usługi doradcze dla sektora MŚP”. Spotkanie poświęcone jest tematyce pozyskania funduszy europejskich w postaci pożyczek i poręczeń dla inwestycji realizowanych przez przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Uczestnicy spotkania w jednym miejscu będą mieli możliwość uzyskania informacji przede wszystkim o źródłach i sposobie finansowania zwrotnego inwestycji, ale także na temat funkcjonujących projektach doradczych dla przedsiębiorstw, dostępnych jeszcze środkach dotacji z Funduszy Europejskich, ofercie inwestycyjnej dla przedsiębiorstw na obszarze miasta Oświęcim.

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców i osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej z terenu powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego i wadowickiego.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać wcześniejszej rejestracji korzystając z formularza dostępnego na stronie www.fundusze.malopolska.pl (zakładka SZKOLENIA). Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Łukasza Górnickiego Galeria Książki, ul. Nojego 2B, 32-600 Oświęcim

Termin: 14 grudnia (piątek) godz. 10.00-14.00

Program www.fundusze.malopolska.pl (zakładka SZKOLENIA)