Pełno spraw dla niepełnosprawnych w Krakowie

6 lutego br. (środa) Główny Punkt Informacyjny funduszy europejskich w Krakowie zaprasza wszystkie chętne osoby niepełnosprawne, wraz z ich opiekunami, do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym na temat Funduszy Europejskich zapewniających pomoc w zakresie aktywizacji.


Podczas spotkania, przedstawiciele instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin z terenu województwa małopolskiego, zaprezentują aktualne możliwości uzyskania wsparcia w zakresie udziału w warsztatach aktywizacji, korzystania z doradztwa, pośrednictwa zawodowego, stażów, szkoleń i  kursów podnoszących kwalifikacje. Szczególna uwaga zostanie poświęcona możliwości ubiegania się o dotację i mikropożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.
Po zakończeniu prezentacji ofert poszczególnych instytucji, będzie szansa na odbycie bezpłatnych indywidualnych konsultacji  z poszczególnymi prowadzącymi.

Zapisów na spotkanie można dokonywać telefonicznie pod nr (12) 29 90 778 lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: http://www.fundusze.malopolska.pl.

Spotkanie  odbędzie się 6 lutego 2013 r. w godz. 9.30-14.00 w siedzibie Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy ul. Wielickiej 72 B w Krakowie (piętro I, sala nr 106), przy którym funkcjonuje Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Budynek  jest dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Myślisz o zmianie zawodu, chciałbyś podwyższyć swoje kwalifikacje poprzez udział w kursie, a może założyć własną działalność gospodarczą?

Nie czekaj, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!


Źródło: www.fundusze.malopolska.pl