2016.07.25 - Giełda kooperacyjna na Smart City Expo World Congress

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2016 r. podczas targów Smart City Expo World Congress w Barcelonie.

Targi Smart City Expo World Congress odbywają się w tym samym czasie co Circular Economy European Summit,European Utility Week oraz iWater.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
  • W dniach 15-17 listopada 2016 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

WAŻNE TERMINY

do 28 października 2016 r. Rejestracja profili on-line
15 września - 4 listopada 2016 r. Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

 

KOSZT

Udziału w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestrowane firmy, ktore umówią minimum 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, otrzymają do 50% zniżki na bilet wstępu na Smart City Expo World Congress (50% - Visitor Pass, 25% - Congress Pass)!

 

MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DOFINANSOWANIA!

Informujemy, że targi Smart City Expo World Congress zostały włączone do branżowego programu promocji IT/ICT Ministerstwa Rozwoju i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Oznacza to, że polskie MŚP mogą ubiegać się o dofinansowanie udziału w tych targach w charakterze wystawcy w ramach poddziałania 3.3.3. Go to Brand..

Więcej informacji nt. branżowych programów promocji:

https://www.mr.gov.pl/strony/zadania/wspolpraca-miedzynarodowa/wspolpraca-gospodarcza/promocja-eksportu/

Ogłoszenie o konkursie:

http://poir.parp.gov.pl/nabor-wnioskow/ogloszenie-o-konkursie-do-dzialania-3-3-poddzialanie-3-3-3-w-2016-r

Aktualnie trwa pierwszy nabór w ramach tego poddziałania, a termin składania wniosków mija 5 sierpnia 2016 r.

Więcej informacji związanych z możliwością ubiegania się o dofinansowanie uzyskają Państwo w Informatorium PARP http://www.parp.gov.pl/informatorium-parp.

 

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela:

Aleksandra Wadowska, PARP

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Źródło informacji: http://www.een.org.pl