2016.10.03 - Giełda kooperacyjna na IOT Solutions World Congress

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 25-26 października 2016 r. podczas targów IOT Solutions World Congress w Barcelonie.

 

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

 Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać,

  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
  • W dniach 25-26 października 2016 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

WAŻNE TERMINY

do 7 października 2016 r. Rejestracja profili on-line
5 września - 17 października 2016 r. Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

 

KOSZT

Udziału w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestrowane firmy, ktore umówią minimum 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, otrzymają bilet wstępu Exhibition Pass na IOT Solutions World Congress lub zniżkę 300 euro przy zakupie Congress Pass (do wyboru).

 

Zapraszamy do rejestracji!

 

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela:

Aleksandra Wadowska, PARP

e-mail: aleksandra_wadowska(at)parp.gov.pl