2016.12.12 - Skorzystaj z Kierunku Kariera!

W Projekcie Kariera mogą uczestniczyć pracujący mieszkańcy Małopolski, którzy zakończyli swoją edukację co najwyżej na poziomie liceum bądź technikum i mają powyżej 25 lat (w tym samozatrudnieni) albo ukończyli 50. rok życia – tutaj niezależnie od poziomu wykształcenia.

Projekt Kierunek Kariera to szansa dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoją sytuację zawodową, pragną uświadomić sobie swoje możliwość, szukają nowych motywacji.

Udział w Projekcie umożliwia skorzystanie z:

 1. Bilansu Kariery – jest on sporządzany po konsultacjach z profesjonalnym doradcą zawodowym. Dzięki temu lepiej poznasz swoje możliwości, określisz swoje cele edukacyjne i zawodowe, wybierzesz przydatne dla siebie szkolenie.
 2. Bonów, dzięki którym możesz uczestniczyć w wybranych przez siebie szkoleniach (m.in. językowych i informatycznych) prowadzonych przez najlepszych specjalistów. Dofinansowanie na bony wynosi 87% kosztów.

Aby rozpocząć udział w Projekcie, należy wejść na stronę Pociąg do KarieryLink prowadzi do serwisu zewnętrznego bądź skontaktować się z pracownikiem Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Przydatne dane teleadresowe:

 • Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie:
  tel.: (12) 424 07 38, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu:
  tel.: (18) 442 94 90, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie:
  tel.: (14) 626 99 40, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Projektu „Kierunek Kariera:
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Tel.: (12) 619 84 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: http://www.rpo.malopolska.pl